INNOVA Int. s.r.o.

INNOVA Int. s.r.o. byla založena v roce 2008, sídlem společnosti je Ostrava, rozsah jejích aktivit ale zahrnuje celou ČR. Firma se zabývá moderní formou poradenství, tzv. dotačním managementem, který zahrnuje komplexní péči o klienta od přípravy projektu, zpracování žádosti včetně analytických studií (studie proveditelnosti, cost-benefit analýza a další), administrativní řízení projektu, monitoring a vypracování závěrečné hodnotící zprávy.

Jsme schopni Vám nabídnout vyhledání vhodných dotačních možností k realizaci vašich cílů a záměrů, seznámíme Vás s postupem pro získání konkrétní dotace a ten následně realizujeme. Neztrácejte čas tvorbou komplikovaných žádostí, studiem dokumentace a zákonů, uděláme to za Vás. Naše služby pro klienty zahrnují také aktivity z oblasti realizace výběrových řízení a tvorby podnikatelských záměrů, díky kterým můžeme poskytnout všem našim klientům skutečně ucelené poradenské služby při jejich rozvoji.

Naším společným cílem je především spokojenost klientů, kteří nám důvěřují a delegují na nás aktivity, v jejichž řešení se vyznáme.

Spolu s dalšími partnery se snažíme poskytnout Vám co nejkomplexnější služby, a proto rozšiřujeme nabídku o kvalitní produkty z oblasti vzdělávání a projektování, abychom ušetřili Váš čas i peníze.

Zavolejte nebo napište. Můžete pouze získat.

Můžeme Vám pomoci? Pro jakýkoliv dotaz můžete využít následující formulář:

Vaše jméno:
Subjekt:
Váš e-mail: Kraj:
Váš telefon:

Sídlo společnosti

INNOVA Int. s.r.o.
Rudná 847/10, 703 00 Ostrava
IČ: 27857255
DIČ: CZ27857255
Datová schránka: 5ckb55d
Kancelář Ostrava

Kancelář Ostrava

Stodolní 29
702 00 Ostrava

E-mail: info@innovuj.cz
Tel.: +420 728 900 658