O nás

INNOVA Int. s.r.o. byla založena v roce 2008. Sídlem společnosti je Ostrava, rozsah jejích aktivit ovšem zahrnuje celou ČR.

NAŠE VIZE:
„Být profesionální partner v oblasti dotačního poradenství a s tím souvisejících služeb, u kterého klienti naleznou vhodnou variantu řešení a proklientský přístup.“

Zabýváme se moderní formou poradenství v oblasti dotací a dotačním managementem, který zahrnuje komplexní péči o klienta od přípravy projektu, zpracování žádosti o finanční podporu včetně analytických studií (studie proveditelnosti, cost-benefit analýza a další), administrativní řízení projektu, monitoring a vypracování závěrečné hodnotící zprávy.

Rádi Vám vyhledáme vhodné dotační možností k realizaci Vašich cílů a záměrů, seznámíme Vás s postupem pro získání konkrétní dotace a ten následně realizujeme.

Neztrácejte čas tvorbou komplikovaných žádostí, studiem dokumentace a zákonů - delegujte tyto starosti na profesionály.

Naše služby zahrnují také aktivity z oblasti administrace výběrových řízení, tvorby podnikatelských záměrů a obdobných odborných studií, díky kterým můžeme poskytnout všem našim klientům skutečně ucelené poradenské služby při jejich rozvoji.

Našim společným cílem je především spokojenost klientů, kteří nám důvěřují a delegují na nás aktivity, v jejichž řešení se vyznáme.

Zavolejte nebo napište. Můžete pouze získat.

Můžeme Vám pomoci? Pro jakýkoliv dotaz můžete využít následující formulář:

Vaše jméno:
Subjekt:
Váš e-mail: Kraj:
Váš telefon:

Sídlo společnosti

INNOVA Int. s.r.o.
Rudná 847/10, 703 00 Ostrava
IČ: 27857255
DIČ: CZ27857255
Datová schránka: 5ckb55d
Kancelář Ostrava

Kancelář Ostrava

Stodolní 29
702 00 Ostrava

E-mail: info@innovuj.cz
Tel.: +420 728 900 658